AselsanNet Bayii ve Yetkili Servisi

Endüstriyel Tesisler İçin Akıllı Yönetim Çözümleri

  Günümüzün ekonomik koşulları, verimsiz çalışan, mal ya da hizmet üretiminin her aşamasını denetim altına almayan işletmelerin rekabet edebilme gücünü ortadan kaldırmış durumda. Modern tesislere ve yüksek teknolojili altyapılara sahip olan işletmelerin karşısında, daha mütevazı imkânlarla faaliyet göstermeye çalışan işletmelerin büyük dezavantajları oluyor. Üretimlerini denetim altına almak, verimsiz çalışan iş istasyonlarını ve buralardaki aksaklıkları tespit etmek, bu işletmelerin çoğunda içinden çıkılmaz bir problem halini alabiliyor. Yüksek yatırım maliyetleri yüzünden, iş istasyonlarını daha modern donanımlarla yenilemek, fiyatı yüzbinlerce doları bulabilen ERP yönetim yazılımlarıyla iş akışlarını denetimli bir sistematiğe kavuşturmak, pek çok işletme için altından kalkılamayacak hayali çözümler olarak kalıyor.


  Piksar, özgün yazılım ve donanım uygulamalarıyla, işletmelerin üretimlerine verimlilik katacak çözümler sunuyor. Yüksek yatırım maliyetleri olmadan, tüm iş istasyonlarını denetim altına alacak temel çözümler üretiyor.


  İşletmenizde yapılacak bir inceleme sonrasında, ihtiyaçlarınız ve belirlenen temel aksaklıklar dikkate alınarak, size özel çözümler tasarlıyor ve bu çözümleri son derecek ekonomik maliyetlerle sizlere sunuyoruz. Her türlü üretim faaliyeti için, hangi ölçekte olursa olsun tüm işletmelere yönelik, verimliliği ölçülebilir hale getiren ve bu sayede yüksek verimliliğe ulaşmanızı sağlayacak çözümlerle hizmetinizdeyiz.

Akıllı Telefondan CCTV

Copyright © 2012 Pixar Bina Ve Güvenlik Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. Bütün hakları saklıdır.

Adres : Omurtak Cad. Özüm Apt. No: 116/3
59850 Çorlu - TEKİRDAĞ
Tel : 0282 650 05 49
Faks : 0 282 650 05 79   |   E-posta : [email protected]