AselsanNet Bayii ve Yetkili Servisi

Piksar, bina güvenlik teknolojileri ve VHF/UHF telsiz sistemleri konusunda 15 yıllık sektörel deneyime sahip iki elektronik mühendisi ve bir elektronik teknikeri tarafından 2010 yılı Şubat ayında kurulmuştur. Yönetim kadromuz, tüm mesleki yaşantısını Aselsan bayi organizasyonu içerisinde, Aselsan camiasında sürdürmüş, Aselsan’ın kendine özgü etik değerlerini özümsemiş profesyonellerden oluşmaktadır.

Şirketimizin merkezi, Trakya’nın en büyük kenti ve aynı zamanda ülkemizin en önemli sanayi bölgelerinden biri olan Çorlu’dur.

Şirketimiz, bina teknolojileri kavramı içerisinde yer alan, binalarda güvenlik, emniyet, konfor ve verimliliğe yönelik teknolojik sistemler kurmaktadır. Bu doğrultuda, hem kurumsal müşterilere yönelik orta ve büyük ölçekli projelerde, hem de meskenlere yönelik daha küçük ölçekli projelerde müşterilerimize anahtar teslimi çözümler sunmaktayız.

Bunun yanı sıra, VHF/UHF telsiz sistemleri şirketimizin ana faaliyet alanlarından bir diğeridir. 2 Ağustos 2010 tarihinde Aselsannet Ltd. Şti. ile imzaladığımız bayilik sözleşmesiyle, Aselsan markalı profesyonel telsiz sistemleri ve tüketici ürünleri ile Türkiye’de dağıtımı Aselsannet Ltd, Şti. tarafından yapılan diğer ürünlerin satış ve servis hizmetleri, Tekirdağ ve Kırklareli illeriyle bağlı ilçelerinde şirketimiz tarafından verilmeye başlanmıştır.

Yine aynı tarihte imzaladığımız bir başka sözleşme ile O-3 Otoyolu Çerkezköy – Edirne kesiminde bulunan Otoyol Ücret Toplama Sistemlerinin (KGS, OGS) bakım ve onarım hizmetleri şirketimiz tarafından verilmeye başlanmıştır.

Copyright © 2012 Pixar Bina Ve Güvenlik Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. Bütün hakları saklıdır.

Adres : Omurtak Cad. Özüm Apt. No: 116/3
59850 Çorlu - TEKİRDAĞ
Tel : 0282 650 05 49
Faks : 0 282 650 05 79   |   E-posta : [email protected]